OPAKOWANIA NA PENDRIVE Z CHARAKTEREM

Na każdym kroku dbamy o to, abyście otrzymali od nas całkowicie spersonalizowany film ślubny. Ostatnim etapem jest wykonanie opakowania na pendrive.

Wydawać by się mogło, że to rzecz najmniej ważna, ale skoro tak dużą wagę przykładamy do wyboru ujęć czy muzyki, to nie wyobrażamy sobie, aby zlekceważyć oprawę filmu, czyli jego opakowanie. To przecież pierwsza rzecz, jaką zobaczycie po otrzymaniu od nas zmontowanego materiału!

opakowania z charakterem - gałązka
Film ślubny będzie Waszą pamiątką na całe życie, dlatego stawiamy na prostotę naturalnego piękna, które nie podlega modom i nie przemija. A w dodatku jest eko!
img_6837
Poniższa realizacja to całkowicie ręcznie wykonana kasetka rzeźbiona z jednego kawałka drewna wiśniowego. W środku widać każdy pojedyńczy ruch dłuta artysty.
img_6757
img_6760
Na wieczku wygrawerowaliśmy imiona naszej Pary Młodej. Napis jest prosty i skromny, aby nie przysłonił naturalnego wzoru słojów.
img_6765
img_6820
Kasetki drewniane powszechnie dostępne w sklepach zrobione są ze sklejki. Tutaj, dzięki wykorzystaniu jednego kawałka surowca, otrzymaliśmy masywny monolit.
img_6842
img_6845
We wnętrzu skrywa się jego prawdziwe serce – Film ślubny z charakterem.
img_6826
img_6818

FacebookFacebook

Udostępnij ten wpis:

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail